IŞILTI TEMİZLİK FİRMASI endüstriyel temizlik hizmetleri konusunda liderliğini sürdürmektedir.
Endüstriyel temizlik şirketimiz, fabrika temizliği yanı sıra, endüstriyel temizlik, makine temizliği, üretim hattı temizliği yapmaktadır. Endüstriyel temizlik makineleri ve ihtisasları konusunda tüm uzmanlık belgeleri mevcuttur.
Ayrıca; Gün geçtikçe daha çok bilinçlenen tüketen toplum, artık bir ürün alırken, o ürünün üretildiği koşulları da göz önünde tutmaktadır.
Tüm bunların bilincinde olan üretici ise, Endüstriyel temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Aşağıda Endüstriyel temizliğin faydalarına birkaç örnek vermek istedik;

endustriel-1

Fabrika Temizlik Hizmetleri

Işıltı Temizlik makinelerinizi ve üretim hatlarınızı sadece temizlemekle kalmayıp aynı zamanda bakımını da yaparak ilk günkü görünüşüne kavuşturur. Dolayısıyla ileride çok daha fazla hasara ve maliyete neden olacak olan bir arızanın önceden önüne geçilmiş olur.

endustriel-2

Kir Tabakasının Örtmüş Olduğu Olası Bir Arıza Ortaya Çıkar

Zaman İçerisinde makinenin parçaları kirden ve pasdan görünmez hale gelir. Temizlikten sonra ilk günkü görünümüne kavuşan bir cihazda oluşabilecek arızaların tespitide kolay olacaktır.

endustriel-3

Makinelerin Verimliliği ve Ömrü Artar

Arızaların zamanında tesipiti ve hatta önlenişi dolaylı olarak makinenizin ömrünü uzatıp verimliliğini artıracaktır.

endustriel-4

Tozun ve Pisliğin Üretilen Ürünü Etkilemesi Engellenir

Makinenin temizliği ve verimliliği ürettiğiniz ürüne de yansıyacak ve kalitesini artıracaktır.

endustriel-6

Daha Estetik ve Temiz Bir Görünüm Sağlar

Temiz bir ortam insanlarda psikolojik olarak bir rahatlama sağlayacaktır. Bu sebeple sadece makinelerin değil aynı zamanda çalışanların da verimliliği artacaktır!

endustriel-7

Çalışılan Ortamını İnsan Sağlığına Elverişli Hale Getirir

İnsan sağlığı, asla vazgeçilemiyecek bir kavramdır. Çalışma ortamı ise insanların sağlığını doğrudan etkiler. Dolayısıyla endüstriyel temizliğin sağlamış olduğu temiz çevre, ruh ve beden sağlığı açısından da son derece önemlidir. Sağlıklı insan, iş ve özel hayatında başarılı olan insandır.