Işıltı Temizlik Şirketi, 1996’dan beri, ofisleriniz de ve şirketlerinizde genel temizlik hizmeti sağlamaktadır. Işıltı Temizlik Ev ve Ofis temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan Güvenilirlik ve Titizliğe büyük önem vermektedir. Yaklaşık 17 yılllık geçmişimizde de bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Temizlik; hizmetimizde önemli yer tutmaktadır. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok işyerimizde vaktimizin geçmesidir.İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

Işıltı Temizlik Şirketleri olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor ve temiz bir ofis garanti ediyoruz.

İş yeri temizliğinde alışılmışları değiştirin. Sabah işe geldiğinizde miis gibi ofis… dediğinizi duyar gibiyiz. Sizlere miss gibi tertemiz ofisler sunuyoruz.

Büro temizliği genel şekli ile ev temizliği ile benzerdir. Ancak bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir.